Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
elif kaplan
Thumb

elif kaplan

Sayın Özer Beye çok teşekkür ederim.Elinin hafifliğiyle, güleryüzüyle,ilgileriyle memnun kaldığım klinik????????

ümmühan poşul
Thumb

ümmühan poşul

Özer Bey’e ilgili ve özeninden dolayı çok teşekkür ederim. Ellerinize emeğinize sağlık.

nilüfer civek
Thumb

nilüfer civek

Diş kliniğinin çok üzerinde bir yer çok şık, Canan hanım çok başarılı bi hekim mutlaka diş yaptıracaksanız buraya uğrayın????????????

nisa erdem
Thumb

nisa erdem

Hem temiz hemde uygun fiyatlı bir klinik. Resepsiyondan itibaren tüm çalışanlar çok ilgiliydiler. Estetik dolgularimdan çok memnunum. Bundan sonra tek adresim sizsiniz ????

zerrin özkan
Thumb

zerrin özkan

Akşam saat 9 gibi aşırı diş ağrım olduğu için inovasyon diş kliniğini aradım kapatıyoruz dediler çok ağrım olduğunu söyleyince bekleyebileceklerini ilettiler özer beye çok teşekkür ederim gittim mesaileri bitmiş olmasına rağmen ilgili kanal tedavime başladı dişime ilaç koydu sonrasın da ağrım tamamen geçti kesinlikle tavsiye ederim

ilkay kara
Thumb

ilkay kara

Daha önce hiç böyle bir diş kliniği görmedim çok memnun kaldım çok nazik ve temiz çalışıyorlar ayrıca çalışanlar da bayağı ilgili ve hoşgörülü şiddetle tavsiye ederim ????????

feyat turacı
Thumb

feyat turacı

Gittim 15 dk.da dişimi çektirdim.çok temiz ve ferah bir ortam Yetkililer baya ilgili fiyatlar emsallerine göre uygun kilerine başarı ve kolaylıklar diliyorum .

ahmet günay
Thumb

ahmet günay

Dişlerim konusunda bayağı bir sıkıntı çektim implant için bir kaç yer ile görüştüm yorumlar üzerine Özer bey ve Canan hanıma gitmeye karar verdim bu güzel yorumlar da haklıymış insanlar çok memnun kaldım ve artık rahatlıkla yemek yiyebiliyorum teşekkür ederim.

öznur kaymak
Thumb

öznur kaymak

Çok araştırıp tercih ettiğim bir klinik oldu resepsiyonda güler yüzle karşılandım korkum olduğu halde implantla kaplama yaptırdım özellikle doktorlarim Özer bey ve Canan hanımdan çok memnunum acı hissetmeden aynı günde işlemlerim bitti . Bütün ekibe teşekkür ederim ???? harikasınız ????

osman bahar
Thumb

osman bahar

Çok Fazla Dişçi Korkum Olmasına Rağmen Bayılmadan Ayrıldığım Tek Dişçi. Sağolsunlar hem korkularımı yiler hem ön dişlerimi yenilediler . İlgileri Alakalı için teşekkür ederim. Üstelik Dişlerim çok güzel oldu.

mübeccel ulukavak
Thumb

mübeccel ulukavak

Önceliği ’’ para değil.insan sağlığı ’’ anlayışı ile çalışan bir özel ağız diş sağlığı merkezi. Hijyene dikkat eden temiz bir klinik. Doktor ve personel hepsi güleryüzlü. Samimi ve dürüst bilgilirmesi için özellikle doktor Özer beye teşekkür ederim.

akın yılmaz
Thumb

akın yılmaz

Ispartakule de böyle büyük bir klinik olması büyük sanş inşallah böyle devam ederler biz ailecek çok memnun kaldık